Online zdroje ke knížce

Co dělat a čím se nechat inspirovat, když už máte knížku a test Mapy bohatství

Kniha jako manuál pro budování bohatství

 

Nemáte v ruce jenom obyčejnou knihu plnou užitečných informací, ale manuál na postupné, autentické a osvědčené budování bohatství. Využijte jej aktivně a pro Vaše záměry.

 • 1

  Čtěte aktivně, abyste naplnili svůj záměr

  Začněte u sebe a stanovte si svůj záměr, vizi a cíl. Úvodní kapitoly knížky Vás v tom povedou.
 • 2

  Pochopte svou situaci

  Pročtěte si v knize Mapa ke skutečnému bohatství kapitolu, která se týká Vaší úrovně spektra. Zjistíte, jak každý ze čtyř typů Génia může přirozeně postupovat těmito třemi kroky. Dozvíte se také, co dělat a čemu se vyhnout při tomto postupu.
 • 3

  Zaměřte se na ty správné kroky

  Udělejte si cvičení a akční kroky z kapitoly v knize, které Vás podpoří na Vaší úrovni bohatství a také ve Vašem úsilí posunout se v Majáku bohatství výš podle Vašeho přirozeného typu Génia.

  *

  Zaměřte se ve svém životě a práci na tyto kroky a sledujte svůj pokrok. Uvidíte, že brzo dosáhnete měřitelné a hmatatelné změny.

 • 4

  Poznejte celou mapu

  Pokračujte dál ve čtení a přečtěte si celou knihu Mapa ke skutečnému bohatství, abyste poznali, jak různé typy Géniů postupují svou přirozenou cestou z jedné úrovně bohatství na druhou.

Od informací k akci

Použijte knížku jako svého průvodce a poradce při budování skutečného bohatství...
a začněte v souladu se svým talentem, situací a vizí.

Máte teď na emailu zprávy s výsledky Vašeho testu Mapy bohatství.
Začnete u Vašeho Génia a na Vaší úrovni bohatství. 

Seznamte se se svým talentem (a začněte jej vidět jako vaší největší devízu) a poznejte, co znamená pro Vás být na úrovni bohatství, kde se teď nacházíte (jestli se Vám to líbí nebo ne, bude to pro Vás odrazový můstek dál).

Váš Génius

Váše úroveň bohatství

Žíjte a budujte bohatství v souladu s vašim přirozeným talentem a silnými stránkami.

Poznejte, na jaké úrovni bohatství jste a soustředte se na ty správné kroky vpřed.

Zdroje a propojení

Informace, nástroje a filozofie zahrnuté v knize Mapa ke skutečnému bohstatví jsou součástí širší oblasti Dynamiky bohatství a talentu, které podporují smysluplnou práci a podnikání a propojují podnikatele a podnikavé lidi v Čechách a na Slovensku.

V brzké budoucnosti budeme pro čtenáře knihy Mapa ke skutečnému bohatství spouštět komunitní platformu, která umožní další vzdělávaní a propojování.

Nemáte knihu? ...můžete si ji koupit ZDE.